מגדל רוטשילד | מרכז עסקים בלב הסיטי של תל אביב

מגדל העסקים — מגדל משרדים יוקרתי בן 29 קומות הצופות אל הים ואל הנוף האורבאני. במגדל שוכנים משרדיהם של חברות מובילות בישראל ובעולם.

בית בכר – הבניין המקורי אשר תוכנן ע"י אדר' יהודה מגידוביץ, זכה לשחזור מוקפד בניצוחו של האדריכל אמנון בר-אור, החתום על מיטב שחזורי המבנים ההיסטוריים של תל אביב. אחת מחזיתות המבנה פונה אל לובי המגדל, ומביאה לידי ביטוי את השילוב ההרמוני בין הישן והחדש.

האטריום – מגדל העסקים ובית בכר משולבים זה אל זה באמצעות אטריום זכוכית מודרני המתנשא לגובה רב וישלב בין הישן לחדש, בין הפנים לחוץ. לובי המגדל בחלל זה יציע בית קפה יוקרתי למפגש ואירוח דיירים ואורחים. על תכנון המגדל והאטריום מופקד האדריכל הנודע משה צור. עיצוב השטחים הציבוריים בעיצובה של אורלי שרם.

מלון רוטשילד 22 – החדש מנוהל על ידי רשת פתאל – רשת המלונות הגדולה בישראל. המלון אשר עוצב על ידי המעצב הנודע ארי שאלתיאל מציע חוויה תל אביבית מושלמת: מיקום מצוין בלב השדרה היוקרתית והשוקקת. בנוסף, כולל המלון החדש חדרי ישיבות מאובזרים של חברת Regus, וטרקלין עסקים אקסקלוסיבי המעניק נוף פנורמי מרהיב לצד שירותים עסקיים, כיבוד קל ומשקאות קלים ואלכוהוליים.

הסטנדרטים הגבוהים ביותר

מגדל “רוטשילד 22” מתנשא לגובה 29 קומות. כל קומה מציעה תכנון מודרני וחכם של משרדים, בניצוחם של מיטב האדריכלים והמהנדסים עתירי הניסיון של קבוצת אביב. הבניה מתאפיינת בהקפדה יתרה על עיצוב יוקרתי ורמת איכות גבוהה, הן של המרחב הסביבתי, הן של הבניין והן של המשרדים.

המגדל הושכר במלואו | אדריכלים: משה צור אדריכלים ובוני ערים

רוטשילד 22 תל אביב

מעוניינים במידע נוסף? מלאו הפרטים ונשוב אליכם בהקדם

 
אנא מלא את שמך
אנא מלא את מספר הטלפון שלך
אנא מלא את כתובת הדוא"ל שלך
ההודעה נשלחה בהצלחה. אנו נשוב בהקדם. תודה
ההודעה לא נשלחה, אנא בידקו הפרטים