"אביב בלבונטין", מתחם מגורים אופנתי הכולל 3 בניינים בפינת הרחובות לבונטין, הרכבת ומקווה ישראל

דקה הליכה משדרות רוטשילד התוססות. הבניין החדש משחזר את המבנה המקורי של בית הפניקס, עם חזית מעוגלת המלווה את מתאר הרחוב. המתחם, בתכנונו של גידי בר אוריין אדריכלים, זכה במקום ראשון בתחרות "אות העיצוב" לשנת 2015 בקטגוריית מתחמי מגורים.

"אביב בלבונטין", מתחם מגורים הכולל 3 בניינים. המרכזי שבהם נמצא בפינת הרחובות לבונטין, הרכבת ומקווה ישראל, ושני בניינים נוספים ברחוב מקווה ישראל 17 ו-19. המתחם נמצא בקצה הצפוני של רובע גן החשמל האופנתי והמתפתח, דקה הליכה משדרות רוטשילד, לב תל אביב ומרכז העסקים העירוני. הפרויקט כולל כ-132 דירות, המתאימות לאוכלוסיה צעירה ותוססת, המחפשת איכות חיים בלב העיר, בסגנון מגורים עירוני בעל אופי ייחודי עם אמירה אישית. במפלס הרחוב שטחים המיועדים למסחר.

הבניין ברחוב לבונטין (בית הפניקס לשעבר)

הבניין מעוצב בסגנון הניאו באוהאוס, ברוח העיר הלבנה, ע"י האדריכל גידי בר אוריין. הבניין החדש משחזר את המבנה המקורי של בית הפניקס, עם חזית מעוגלת המלווה את מתאר הרחוב. החיפוי החיצוני של המבנה מורכב מטיח בשילוב עץ (פרקלקס). בבניין 5 קומות מגורים, כ-103 דירות, רובן דירות 2-3 חדרים מרווחות וכן קומת פנטהאוזים, קומת קרקע מסחרית ושלושה מרתפי חניה. את השטחים המשותפים מעצב האדריכל עודד חלף. עיצוב השטחים המשותפים נועד ליצור חוויית מגורים צעירה ועכשוית. במרכז המבנה, פטיו מרהיב עם גינה ירוקה ומוארת. בנוסף, יעמדו לרשות הדיירים חדר אופניים, חדר כביסה, מרחב מוגן קומתי ו-3 מעליות מרווחות.

לבונטין 24, תל אביב יפו, ישראל

מעוניינים במידע נוסף? מלאו הפרטים ונשוב אליכם בהקדם

 
אנא מלא את שמך
אנא מלא את מספר הטלפון שלך
אנא מלא את כתובת הדוא"ל שלך
תודה על פנייתך, נציגנו ישובו אליכם בהקדם
אירעה שגיאה לא צפויה וההודעה שלך לא נשלחה.
רענן את הדף ונסה שוב.