אביב הנצח 41/ רמת השרון

אודות

פרויקט המתוכנן לעילא בסביבה עירונית מבוקשת המציעה לתושביה קהילה מבוססת, ושירותים עירוניים מצטיינים. הפרויקט ממוקם בלב אחת השכונות האהובות בלב השרון ומעניק לתושביו הזדמנות להשתלב בקהילה מבוססת הנהנית מסגנון חיים כפרי בלב רמת השרון. בפרויקט 18 דירות חמישה חדרים רחבות ידיים עם מרפסות ענק, ודירות גן מפנקות, בבניין בן 8 קומות בתכנונו של האדריכל אייל סנדרוביץ.

הדירות

הדירות בפרויקט משתרעות על כ- 134 מ"ר, וכוללות מרחבים פתוחים ובהם זרימה בין חללים מוגדרים בדירה. המרפסות הפתוחות אל הנוף הירוק שמסביב, משתרעות על כ- 14 מ"ר התכנון הקפדני כולל לובי כניסה מפואר, שתי מעליות מתקדמות, חדר אופניים ועגלות, וחניון תת קרקעי דו מפלסי, עם גישה ישירה למעליות הבניין.

הסביבה

שילוב בין סביבה ירוקה ואינטימית עם נגישות מלאה לכל מה שיש לעיר להציע: מגורים במרחק הליכה קצרה ונעימה, לרחובות אוסישקין וסוקולוב ולכל מוסדות החינוך והשירותים העירוניים המצוינים של העיר. סביבה המתאימה ביותר לאורח חיים פעיל ובריא, לשימוש באופניים או להליכה נעימה לכל מה שיש לרמת השרון להציע, מהפארק הסמוך ומגינות המשחקים הפזורות בו ומקהילה איכותית, פעילהומעורבת שהופכת את השכונה למשפחה.

 

לפרטים נוספים:9169*

 

תוכניות דירה

Aviv Group