מן העיתונות

4.07.17 | כלכליסט

הנאה הדירה בעיניך? הצצה לפרויקט אביב שלי, השכרה לטווח ארוך ברמת השרון

פרויקט שני של החברה הממשלתית המקדמת דיור להשכרה ארוכת טווח הגיע לשלב האכלוס. המחירים יחלו ב-3,980 שקל לזכאי משרד השיכון. כך זה נראה מבפנים


27.03.2015 | D+A

שתי עבודות של חברה אביב זכו באות העיצוב: אביב בלבונטין, ומשרד של חברת אוטודסק ברוטשילד 22

טקס פרסי "אות העיצוב" 2015 נערך זו השנה העשירית ברציפות והתקיים ביום חמישי 26.3.15 באוניברסיטת ת"א. בערב הוכתרו המעצבים והאדריכלים שהצליחו השנה יותר מכולם לחדש, לרגש, לפרוץ דרך ולהטביע את חותמם על עולם האדריכלות והעיצוב הישראלי.


20.11.14 | גלובס

גדלים, אבל פחות: האם יש יותר מדי שטחי היי-טק בישראל?

הציפיות בשוק הנדל"ן לתוספת של עשרות אלפי מ"ר שטחי היי-טק בישראל בכל שנה אינן מביאות בחשבון את הירידה שכבר החלה בביקוש ואת ההתאמות למצב העולמי.


3.11.14 | כלכליסט

הושק פרויקט הבנייה להשכרה ברמת השרון; לפיד: "אי אפשר יהיה לזרוק את הדיירים מהבית"

את פרויקט הבנייה להשכרה הראשון שיוצא לדרך מאז נכנס לפיד לתפקידו, תבנה קבוצת אביב והוא יכלול מגדל של 21 קומות ועוד שלושה בניינים בני 13 קומות. בסה"כ ייבנו בפרויקט 246 יח"ד, רבע מהן בשכר דירה מפוקח


3.11.14 | YNET

רמה"ש: 3 חדרים ב-3,200 שקל בחודש

קבוצת אביב הודיעה על התחלת הבנייה של פרויקט מגורים להשכרה במזרח רמת השרון שיאוכלס בספטמבר 2017. רבע מהדירות יהיו בשכירות מפוקחת לעד 10 שנים, והשאר בשכירות חופשית. השר לפיד: "הדיירים יהיו בטוחים"


3.11.14 | The Marker

שוכרים דירה? אי אפשר לזרוק אתכם מהבית או לייקר את דמי השכירות

קבוצת אביב הודיעה על התחלת הבנייה של פרויקט מגורים להשכרה במזרח רמת השרון שיאוכלס בספטמבר 2017. רבע מהדירות יהיו בשכירות מפוקחת לעד 10 שנים, והשאר בשכירות חופשית. השר לפיד: "הדיירים יהיו בטוחים"


3.11.14 | גלובס

זה הפרויקט בו תשכרו דירות ברמת-השרון ב-3,200 שקל

246 דירות ייבנו בפרויקט "אביב ברמת-השרון" - חלקן יושכרו במחיר מפוקח - כחלק מחזון 150 אלף דירות להשכרה של יאיר לפיד


8.9.14 | גלובס

פייסבוק שכרה ארבע קומות במגדל רוטשילד 22

פייסבוק ישראל מרחיבה את פעילותה בארץ: ל"גלובס" נודע כי החברה שכרה זמן קצר לפני מבצע צוק איתן 4 קומות במגדל רוטשילד 22 בתל אביב שבבעלות חברות אביב שבשליטת דורון אביב ודפנה הר לב וקבוצת LR. הקומות ששכרה פייסבוק ממוקמות באמצע המגדל שכולל בסך הכול 29 קומות, ומתפרשות על פני 3,500 מ"ר.


9.4.14 | The Marker

דוד פתאל שוכר שטחים במגדל רוטשילד 22 בת"א להקמת מלון עסקים

דוד פתאל, הבעלים של רשת מלונות פתאל, שכר תשע קומות במגדל המשרדים החדש שנבנה בשדרות רוטשילד 22 כדי להקים בו מלון עסקים ובו 155 חדרים.


16.5.13 | YNET

אשטון קוצ'ר מחפש משרדים בתל-אביב

השחקן האמריקאי שביקר השבוע בישראל, לא הגיע לארץ רק כדי למצוא סטארט-אפ ישראלי. קוצ'ר ושותפו הישראלי גיא עוזרי מחפשים אחר פיסת נדל"ן יוקרתית, ובדקו אפשרות לרכוש שטחי משרדים במגדל אביב בשדרות רוטשילד בת"א


29.05.2012 | גלובס

לא יהיו דרמות גדולות בשוק הנדל"ן ולא יקרה שום אסון

אל תצפו לתנודתיות מחירים גבוהה בשוק הנדל"ן - זו המסקנה המרכזית של הרצל חבס, יו"ר קבוצת חבס ודורון אביב, יו"ר קבוצת אביב, שהתראיינו בתוכנית מיוחדת ל"גלובס TV".

בעוד מנהלים מובילים בענף מעריכים מחד שהשנה הקרובה טומנת בחובה ירידות מחירים לא מבוטלות, ומאידך מזהירים בהתאחדות הקבלנים כי בהיעדר ידניים עובדות ואשראי בנקאי נראה דווקא עליות נוספות של כ-6-8% בשוק, מנסים חבס ואביב להרגיע את הרוחות.


22.06.2011 | גלובס

דפנה הרלב: "לא מכרנו את לב קבוצת אביב, אלא חברה בת"

ארבע שנים לאחר שהאחים דורון אביב ודפנה הרלב מכרו את השליטה בחברת הנדל"ן אוסיף לארקדי גאידמק, לפי שווי חברה גבוה של מיליארד שקל, מקדישים היום השניים את מרב מאמציהם לבניית החברה הציבורית החדשה שבשליטתם - אביב ארלון (לשעבר יולי שוקי הון).


01.03.2010 | The Marker

בהשקעה של 16 מיליון דולר: קבוצת אביב תקים במקום בניין הפניקס בת"א פרויקט מגורים בסגנון הבאוהאוס

קבוצת אביב, שבשליטת דורון אביב ודפנה הרלב, הודיעה היום כי חתמה על הסכם רכישה של סך הזכויות בבניין הפניקס, ברחוב הרכבת פינת רחוב לבונטין בתל אביב. ההסכם נחתם עם בנייני העיר הלבנה מגשימים פרויקטים, קבוצה טרה ואנ.אר ויז'ן תמורת כ-16 מיליון דולר.


30.06.2010 | כלכליסט

דורון אביב: מורגשת בצורת בתחום בנייני משרדים חדשים

"לאור העובדה שלא נבנו בתל אביב מזה זמן רב בנייני משרדים חדשים, מורגשת בצורת בתחום. אנו מרגישים כבר עכשיו ביקושים ערים לפרויקט מצד מוסדות פיננסיים ישראלים ובין לאומים", כך אמר היום (ד') דורון אביב, יו"ר קבוצת אביב באירוע להשקת המגדל החדש שנמצא בימים אלה בבנייה.


03.05.2010 | כלכליסט

התוכנית המהפכנית של עיריית תל אביב למתחם רוטשילד־גן החשמל

תוכנית חדשה שיוזמת העירייה בימים אלה והגיעה לידי "כלכליסט" צפויה לשנות דרמטית את המע"ר (המרכז העירוני ההיסטורי) ששמו "תת רובע 55". זהו אזור התחום בצפון־מזרח ברחוב שינקין, בצפון הוא משתרע עד מגדל שלום, במערב הוא מגיע עד רחוב אלנבי ובדרום הוא גובל באזור רחוב אילת. אחד החלקים המעניינים בתשריט הוא "מתחם לבונטין", הכולל את הרחובות לבונטין, החשמל, ברזילי ומקווה ישראל.

 


03.04.2007 | The Marker

איש העסקים ארקדי גאידמק רכש את השליטה בקבוצת אוסיף מידי משפחת אביב לפי שווי חברה של כמיליארד שקל

איש העסקים הבינלאומי ארקדי גאידמק רכש את השליטה בקבוצת אוסיף מידי משפחת אביב תמורת 600 מיליון שקל על פי שווי חברה של כמיליארד שקל. אוסיף נסחרת בבורסה לפי שווי של 540 מיליון שקל, כלומר העסקה נעשית במחיר הגבוה ב-85% משווי השוק של החברה. יו"ר אוסיף, דורון אביב, ואחותו דפנה הרלב, המשמשת מנכ"ל החברה, ימשיכו בתפקידם.


Aviv Group